У США госпіталізували потужного супротивника Трампа на майбутніх виборах президента США

Сандерс входить до трійки найпопулярніших потенційних кандидатів на пост президента США від Демократичної партії.

Берні Сандерс Об этом сообщает allfiles.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сенатор Берні Сандерс, який бере участь в кампанії з висунення своєї кандидатури на пост президента США в 2020 році, госпіталізований у вівторок з болями в грудях. У 78-річного політика виявили закупорку артерії, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

Незалежний сенатор від штату Вермонт — найстаріший з кандидатів на пост президента США. Його передвиборна кампанія призупинена, протягом найближчих днів скасовані всі його передвиборні виступи, — заявив старший радник передвиборної кампанії Сандерса Джефф Уївер. Йому зробили операцію стентування — установка всередину артерії двох каркасів, що забезпечують прохідність судини.

Сандерс входить до трійки найпопулярніших потенційних кандидатів на пост президента США від Демократичної партії. За даними сайту RealClearPolitics, він займає третє місце за популярністю серед кандидатів від демократів, з усередненим рейтингом 16,7. Перед ним — колишній віце-президент США Джо Байден і сенатор від Массачусетса Елізабет Уоррен.
Незважаючи на вік політика, його опоненти поки ще не задавалися в дебатах питанням про стан його здоров’я, хоча з цим стикався Байден, який на два роки молодший за нього, зазначає видання Politico. У вересні він втрачав голос, але його помічники заявляли, що він відчуває себе добре.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/v-ssha-hospitalizuvaly-potuzhnoho-suprotyvnyka-trampa-na-maibutnikh-vyborakh-prezydenta-ssha-297721.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя